Biz Kimiz?

Foodmorning
markasının çıkış noktası;


Foodmorning sivil toplum örgütlerine destek olmak ve gelir yaratmak için kurulmuş bir şirkettir.

Foodmorning portföyündeki ürünler ve yapacağı etkinlikler ile sivil toplum örgütlerini bir çatının altında toplayarak derneklere sürdürülebilir gelir ve bilinirlik hizmetleri sunmak vizyonu ile faaliyetlerini gerçekleştirecektir.

Sağlıklı ve doğal yaşam bir ihtiyaç...
Peki sağlıklı ve doğal yaşamın içine eğlence katılırsa ne olur?

Çoluk çocuk herkesin ihtiyacı olan bir şey ortaya çıkar yani “Foodmorning”

Günümüz şartlarında yapay koruyucular içermeyen katkısız gıdaların yetersizliğini vurgulayan Foodmorning, tamamen doğal şartlarda ve özenle seçtiği ürünler ile lezzeti ve kaliteyi ve tabiki eğlenceyi bir araya getiriyor.


Sizi doğal ve eğlence dolu
bu dünyaya davet ediyoruz


Lavantanın sükunet veren, sakinleştiren ve mutlu eden muhteşem kokusunu ve tadını, bal, çikolata, kurabiye ve çay ile yaşam alanlarınıza taşıyan Foodmorning, saf yağ, mis kokulu keseler ve yastıklar ile lavantanın iyileştirici gücünü sizlere sunuyor.
Doğanın en değerli armağanlarından biri olan lavantanın hoş kokusu, lezzeti ve tazeliği ile üretilen her ürünün satışının %10’u ile Toçev’e bağışta bulunarak sosyal sorumluluğun ve özellikle eğitimin önemine dikkat çeken Foodmorning, keyifli anları çoğaltmak ve hayatı yaşanılır kılmak için artık sizinle..

Sıradaki Dava,
Sağlıklı Yaşam...


Mert VAN

Sosyal Medya Hesaplarımız

Sosyal medya hesaplarımızı takip edip beğeni ve paylaşım yaparak destek olabilirsiniz.

Bağış